Pekařské stroje

Máte zájem o pekařské stroje?

Nabízíme špičkovou techniku do pekáren. Dodáváme pece, stroje a linky do průmyslových i menších pekáren, rovněž dodáváme techniku pro pečení v obchodech a menších provozech („Bake off"). Kromě sil a hnětačů nabízíme i linky na výrobu chleba a jemného pečiva a techniku pro mrazení. Rádi Vám poskytneme podrobnější informace. Kotantkujte naši specialistku přes pekařské stroje.


Mgr. Jana Vlnová, tel. 724 757 223, e-mail: j.vlnova@pekass.cz

SILA systém HB-TECHNIK

V této kategorii najdete různé typy sil výrobce HB-technik. Nabízíme sila venkovní i vnitřní různých typů a rozměrů, vibrační a čeřící dna, sloužící k průtoku materiálu pres vyprazdňovací zařízení. Dále nabízíme techniku pro plnění a vážení sil, ...

Hnětače SIGMA

Hnětače a hnětací systémy společnosti SIGMA dodávají pekařům a potravinářskému průmyslu vysoce kvalitní stroje a strojní zařízení. Nabízíme velký rozsah různých řešení. Od spirálových hnětačů s pevnou díží, přes hnětače se spodním ...

Linky na chleba BENIER

Nabízíme linky na chleba značky Benier, které jsou konstruovány na základě dlouholetých zkušeností. Robustnost spolehlivost, přesnost jsou základní rysy děliček Benier. Kromě děliček nabízíme vykulovače, vyvalovače a předkynárny.

Linky a stroje na pečivo

Backtech a stroje na pečivo. Ruční výroba pečiva – stroje pro dělení klonků těst a tvarování pečiva (rohlíky, bagety..). Nabízíme děličky pro šetrné zpracování těsta, tvarovací stanice pro tvorbu rozmanitých tvarů výrobků. Dále nabízíme koncept ...

Linky na jemné pečivo RONDO

Švýcarská firma Rondo Doge vyrábí vybavení, které potřebujete pro výrobu vysoce kvalitního těsta, pečiva, chleba, crosantů, pizzy a mnoho dalších výrobků. Nezáleží na tom, zda vyrábíte výrobky řemeslným nebo průmyslovým způsobem. Nabízíme rozvalovače, ...

Pece, mrazení MIWE

MIWE - špičková technika pro pečení + systém mrazení pro efektivní a flexibilní pekárenský provoz.

Řezačky JAC

Řezačky firmy JAC. Jsou vhodné pro řezání všech druhů výrobků a uspokojí náročné požadavky různých typů zákazníků. Nabízíme řezačky na chleba, zařízení pro zpracování těsta na bagety a nafukovačky sáčků.

Dávkovače UNIFILLER

Dávkovače značky Unifiller umožňují rychlé, snadné čisté a přesné dávkování (možnost nastavení objemu dávky), dávkování přímo z díže, kotlíku nebo kbelíku i rychlou a hygienickou změnu produktu.

Expert na čokoládu POMATI

Firma POMATI Group Srl. je expertem a výrobcem strojů na zpracování čokolády, především pro cukráře, laboratorní provozy, malé a střední pekárny, gastro povozy, hotely apod.

Repase

Nabízíme repasovanou pekárenskou techniku a technologii. Aktuálně na skladě připravené k prohlídce! V nabídce jsou i krátce použité zánovní stroje, stejně tak stroje bez repase výrazně levnější!

Příslušenství

Nabízíme příslušenství pro pekárenské provozy.

Levnější, ostatní varianty

Vyberte si z nabídky dostupnějších variant pekárenské techniky. Nabízíme i jiné značky techniky pro pečení.

Robotizace YASKAWA

Robotizace YASKAWA