Pekařský trenažer - školící středisko Pekass

Společnost PEKASS je od svého založení roce 1993 nositelem technického pokroku do pekáren. PEKASS vždy nabízí špičkovou techniku, tedy výrobky nejvyšší kvality s vysokou přidanou hodnotou a nejlepším servisem. Dalším krokem je zavedení systému vzdělávání, a to nejen vlastních pracovníků, ale i pracovníků zákazníků a partnerů. Chceme intenzivně a kvalitně zvyšovat jejich dovednosti, kvalifikaci a rozšiřovat znalosti a zkušenosti.

Právě a nejen pro ně je od 1.1.2010 určeno ŠKOLÍCÍ STŘEDISKO PEKASS, které je vystavěno jako součást nového objektu PEKASS CENTRÁLA v Plzni. Jsou zde také servisní dílny, sklady strojů, náhradních dílů a administrativní zázemí. „Pekařský trenažér“ je pro 12 osob, slouží k výuce základních pekárenských dovedností – výroby a mísení těsta, tvarování, pečení a ovládání techniky. Výuka probíhá na nejmodernějších strojích pro konkrétní typ práce a vede k získání dílčí kvalifikace.

Programy školení, do kterých se zapojí přední odborníci z oboru, zahraniční, externí a vlastní specialisté jsou z oblasti zvyšování produktivity práce, efektivity a kvality výroby, marketingu obchodu, v souladu s novými trendy v oboru a inovacemi.

Pronájem školícího střediska

Nabízíme pronájem místnosti pro teorii od 5.000 Kč/den

V případě zájmu volejte:

Jan Kout
jednatel společnosti PEKASS.  
Tel. 602 436 618
Email: j.kout@pekass.cz

Stanislav Šlehofer
manažer ŠKOLICÍHO STŘEDISKA PEKASS
Tel. 606 769 813
Email: sslehofer@seznam.cz

 

Projekt ŠKOLÍCÍ SŘEDISKO PEKASS vznikl za podpory fondů Evropské unie, konkrétně z Operačního programu Podnikání a Inovace – Školící střediska.

 

Ocenění za naše školící středisko:

Získali jsme ocenění za naše školící středisko - více zde.

Galerie

Školící středisko Pekass

Celá galerie

Datum publikování: 2.11.2011