Historie

Kolegové z bývalého státního podniku Západočeské pekárny a cukrárny založili společnost Pekass už v roce 1990 (Pekass s.r.o. 1993). Začali absolutně od nuly, uplatnit mohli pouze zkušenosti z oboru. Postupnými kroky vybudovali velmi úspěšnou strukturu firmy. V roce 2007 se stal společníkem Radek Růth. V roce 2008 byl uveden do provozu zcela nový objekt centrály cca 5000 m² se školicím střediskem, sklady, dílnami a zkušební pekárnou. Zpočátku dodávali (a stále dodávají) stroje nejlepších světových značek i repasované stroje. Vždy prosazovali a prosazují poctivost, serióznost a kvalitu. Vizí a dlouhodobou prioritou jsou komplexní dodávky špičkové techniky do pekáren včetně projektů a servisu.

Článek k 25. výročí firmy PEKASS s.r.o.

Profil nabídky

Typickou zakázkou je komplexní dodávka celé pekárny včetně projektu, technologického a technického servisu a dlouhodobá následná spolupráce. Stroje od hlavních partnerů jsou světová špička –sila a dávkování surovin od HB-technik, hnětače SIGMA, rozvalovače a linky na jemné pečivo RONDO, děličky a linky na chleba BENIER, děličky a linky na pečivo TRIMA, řezačky JAC a především pece a stopkynárny a mrazení MIWE.Pro konkrétní projekty a komplexní dodávky rádi nabízí spolupráci i další významní výrobci – LEIPURIN, Liberecké strojírny, SSZN, SENIUS atd.

Pro menší provozy i obchodní řetězce je samozřejmě stále v nabídce nejen tato špičková, ale i jiná alternativní technika. Důležité je i drobné příslušenství – plechy, vozíky, formy, atd. Nabídka se nyní rozšiřuje i o levnější a jednodušší alternativy strojů a zařízení!

Zákazníci

Tým PEKASS je složen z velmi zkušených lidí a techniků. Navrhujeme, vyprojektujeme a především dodáváme komplexně na klíč zařízení pro provoz nebo ucelenou linku nebo jen samostatný  stroj.
Typickou zakázkou je kompletní dodávka celé pekárny včetně projektu, technologického a technického servisu a dlouhodobá následná spolupráce.

Tisíce dodaných strojů a linek pracují především v průmyslových, středních i menších pekárnách. Narůstá množství spokojených a úspěšných zákazníků z velkých i malých potravinářských podniků. Těmi jsou výrobci knedlíků, müsli, mrazených produktů, gastro provozy, cukrárny, hotely, obchodních řetězce, samostatné obchody s rozpékáním, bageterie, lahůdkářství atd. Průmysloví, střední, malí i začínající podnikatelé oceňují poctivý, seriózní přístup, variantní návrhy, projekty i širokou nabídku levnějších alternativ strojů a zařízení a zajištěný servis.

Cíle

Cílem do budoucna je být nadále předním úspěšným komplexním dodavatelem špičkové techniky nejen do pekáren a zároveň posílit svou pozici na trhu i v levnějších segmentech. Nonstop servis a komplexní služby na klíč i v regionech zajistí síť zkušených obchodních zástupců a fundovaných servisních techniků. Síla firmy Pekass je a bude ve stabilním pracovitém týmu schopných, poctivých a přátelských lidí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
PEK_8508-1

Proč jsou zařízení a stroje od společnosti PEKASS tak vysoce hodnoceny?

1. PEKASS se vždy snaží být Vám dobrým partner a tak se chová.

2. Vždy jednáme poctivě a seriozně.

3. Klademe důraz na kvalitu řešení.

4. Jsme tým přátelských, poctivých, pracovitých lidí.

5. Disponujeme síží fundovaných poradců v rámci celé ČR.

6. Profesionální servis nonstop 24/7 po celé ČR.

7. Mnoho úspěšných referencí.

8. Zkušenosti v servisu i prodeji od roku 1990.

9. Bohaté zkušenosti s projekty a řešením zákazníkovi na míru.

10. Maximálně rentabilní řešení pro pekárny všech velikostí.

11. Odborné rady, konzultace, doporučení.

12. Technologie špičkové kvality = rentabilita, spolehlivost, životnost.

13. Možnost zapůjčení strojů nejen pro skeptiky.

14. Testování v rámci školícího centra a demo pekárny PEKASS.

15. Stabilní, krok po kroku budovaná firma.

16. Zázemí od nejlepších světových výrobců.

Proč si vybrat nás?

Velké množství úspěšných referencí
Mnoho zkušeností od roku 1990
Spolehlivý servis
po celé ČR
Velmi poctivý a seriozní přístup
Špičková technika = rentabilní
Pomoc s řešením, projektem

Vsaďte na kvalitu, zkušenosti a poctivost!

Spolehlivý servis umožňující snadný a bezproblémový chod Vaší pekárny.

  • V rámci servisu klademe důraz na nalezení optimální návrhu řešení s individuálním přístupem.
  • Kompletní servis pekařských strojů můžete u nás využít nonstop.
  • Našim zákazníkům jsme schopni zapůjčit v případě nouze náhradní stroje.
  • Náš úspěch spočívá v poctivém přístupu a chuti pomáhat v nouzi velkým i malým pekárenským či potravinářským provozům, drobným živnostníkům i obchodním řetězcům. Díky tomu si můžete být vždy jisti tím, že se o Vaše pekařské stroje postaráme zodpovědně a profesionálně.

Pro více informaci se neváhejte na nás obrátit a přesvědčit se ještě dnes.

Investiční činnost

Firma PEKASS v roce 2018 dokončila developerský projekt bytového domu v ulici Poděbradova v Plzni. Projekt vypracovala architektonická kancelář Atelier Soukup Opl Švehla a realizovala společnost TIMA s.r.o.