Tvaromaty ANKO

ANKO FOOD Machine Co, Ltd. Taiwan

byla založena v roce 1978. Postupně rozšířila sortiment svých výrobků – sofistikované stroje pro potravinářský průmysl včetně strojů vyrábějících jarní závitky, knedlíky, Ravioli, Samosu, plněné masové kuličky, Shu Mai, Won Ton, Empanada a mnoho dalších výrobků, typických zejména pro různé etnické skupiny.

V roce 1990, firma ANKO začala navrhovat a vyrábět stroje na výrobu Indických potravin, díky tomu se popularita indické stravy začala rychle rozvíjejících po celém světě. Indické stroje výroby potravin jsou pro Samosa, Aloo paratha, Lacha paratha, obyčejný paratha, čapátí, Thepla, Namkeen, Peda, listové těsto, Gula jamun, Rasgulla, Kachori, Puri, atd.

ANKO je v současné době nejprofesionálnější čínským výrobcem strojů a kompletních výrobních linek na světě .

V roce 1997 byla založena pobočka v San Franciscu pro služby zákazníkům z USA, Kanadě a Mexiku. Kromě toho, ANKO má více než 15 prodejců v různých oblastech pro prodej a poprodejní servis. Během posledních dvou desetiletí se ANKO zúčastnilo více než deset mezinárodních výstav ročně, aby se vzájemně setkávala se zákazníky a porozuměla jejich potřebám a požadavkům.

ANKO vyvezlo stroje do více než 107 zemí. Klíčovou schopností firmy ANKO je dodávat řešení na míru pro konkrétního zákazníka a je schopna zajisti komplexní řešení, aby zákazníci byly spokojeni a zajistili si větší tržby.

Výrobky ANKO se vyznačují rozumnou cenou, profesionálním návrhem, spolehlivostí a kvalitními servisními službami. Tím si dlouhodobě získává důvěru svých zákazníků. Dalším přínosem pro zákazníka může být i bezplatné poskytnutí receptur pro konkrétní výrobky.

Zobrazuji všechny 2 výsledky